O mnie - Medicinalis

O mnie

Jestem fizjoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. W 2010 roku ukończyłem licencjackie studia na kierunku fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Collegium Medicum im Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Na tejże uczelni kontynuowałem również studia magisterskie.

W trakcie tych pięciu lat odbyłem liczne praktyki pracy z pacjentem na wielu oddziałach szpitalnych, w przychodniach rehabilitacyjnych i placówkach medycznych. Dzisiaj pracuję w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. dr. E. Warmińskiego w Bydgoszczy. Prowadzę tam rehabilitację pacjentów z problemami neurologicznymi i ortopedycznymi.

Pełen świadomości dynamiki, z jaką rozwija się fizjoterapia, na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w licznych kursach. W 2011 roku ukończyłem ponad dwuletnie szkolenie z terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborn – Evjenth. Ponadto ukończyłem specjalistyczne kursy z terapii stawu kolanowego, tkanek miękkich, kinesiology tapingu.

Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniach a także w trakcie własnej praktyki nauczyłem się analizować problemy pacjentów a co najważniejsze traktować ich kompleksowo. Tylko takie podejście pozwala osiągnąć pożądany efekt i skrócić czas terapii, a tym samym kosztów, do minimum.

 

Bartosz Wincenciak

Kontakt

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać poprzez kontakt
telefoniczny lub e-mailowy wypełniając formularz po prawej stronie.

Bartosz Wincenciak

Jana III Sobieskiego 1
85-060 Bydgoszcz

+48 607 528 292